| anonim_4396 a întrebat:

Am pierdut niste casti HUAWEI FreeBuds 4i si am inteles ca are o functie prin care sa le gasesc. Este adevarat si daca da, cum procedez?

2 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Te plimbi cu telefonul pe acolo vezi sunt conectate în casă la tine sau in zona in care speri sa le găsești
Și dacă da sunt conectate sunt in casă la tine atunci e bine

Pui și tu o melodie cu foarte multe înalte
Funcția ce să facă înafara să genereze ceva frecvente foarte înalte foarte ascuțite că să le auzi cum țiuie de pe undeva
Dar poți să downlodezi și un program care generează frecvente daca inca mai poți pune muzica pe ele
Și se vor auzi frecventele în căști și dacă e liniște le găsești

Altceva ce îți poate face o aplicație de cat să le facă să facă un zgomot