| yugiho a întrebat:

Am pixeli morti, la cum arata cu siguranta mai mult de 5 si am incercat sa fac toate metodele de "reinviere" (metoda cu apasatul usor, metoda cu acea aplicatie ce da flash si mai multe), ce pot sa fac in afara de a ii schimba display-ul?

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Ia legătura cu Daniel Funeriu! E expert în pixeli! Ăia albaștri din filmarea cu Băsescu! laughing
Aia în care îi trage o labă peste ochi unui copil! happy

| CentyLox a răspuns:

Sincer mai nimic. Gândește-te la benzile led care dupa multa vreme observi ca nu toate ledurile de pe banda se mai aprind. Tot ce poti face e sa il schimbi