| Аndrеi a întrebat:

Am placa video NVIDIA GeForce 7025 / NVIDIA nForce 630a am descarcat driver-ul de pe nVIDIA si vreau sa-l instalez ca sa-mi ruleze mai bine jocurile,dar nu stiu cu sa fac aceasta, ajutațimă va rog.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Deschide setup-ul și urmează pașii, dacă zici că ai descărcat deja driver-ul.Setup-ul e în arhiva aceea ce ai descărcat-o.dezarhiveaz-o și apoi deschide executbilul.Succes

| xAlly a răspuns:

Pai incerca sa cauti pe site celor de la nVidia driver-ul. Dai la search, scrii numele placi video si gata happy (sper)

| xAlly a răspuns:

Pai intra pe site-ul celor de la nVidia, dai la search si cauti driver pentr placa respectiva