| king5151 a întrebat:

Am postat din greseala un video pe tiktok, si l-am sters imediat in 2 secunde, credeti ca a apucat sa-l vada cineva?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU! Ar fi imposibil asa ceva! Gandeste si tu logic: video-ul sigur are mai mult de 2 secunde apoi pana le apare lor acel video si se gandesc sa se uite sau nu iar trec mai mult de 2 secunde, deci mai mult ca sigur nu l-a vazut nimeni!

| Vântulalb a răspuns:

Poate doar moderatorii. Nu si userii.

| NuCitescNotificari a răspuns:

Da, l-a vazut deja toata planeta.

| AvakinAndrei a răspuns:

Nu apuca sa îl vada nimeni in 2 secunde. ca un video sa poată ajunge pe foryou ii trebuie 10 min maxim, deci stai linistit.