| shax98 a întrebat:

Am primit aceasta unitate : Dell OptiPlex GX620 vreau sa imi spuneti caracteristicile ei ce placa video are. procesor placa de baza si sa-mi spuneti daca este mai buna sau mai proasta decat de am eu acum :4gb ram ddr2, placa debaza:Gigabyte Technology Co., Ltd. M52L-S3 (Socket M2) placa video : 512MB ATI Radeon X1550 Series procesor :AMD Athlon 64 X2 4200+

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Instaleaza speccy free de la pagina Piriform, si o sa ai absolut toata informatia despre pc.

| Nasturica_Catalin_1997 a răspuns:

Pai poate sa fi fost configurata. intra in properties la my computer si vezi acolo exact ce te intereseaza. sa imi spui daca ti-am fost de ajutor!

| Bogyutzzz a răspuns:

Salut intri in Run si scrii acolo dxdiag dai enter si pe urma o sa iti apara o fereastra cu ok/cancel si dai ok si iti apar toate lucrurile despre pc sper ca te-am ajutat big grin