| geoconda a întrebat:

Am primit mesaj la ora 4 de la un băiat, ca ce fac de nu dorm la ora aia. Altul, la ora 6, ii zice Neața.
Băi și eu ma trezii acum. Cum sa fiu eu activa când eu dormeam?
Verificai setările, schimbai parola, e totul în ordine din ce îmi arata telefonul. Nu e nimic schimbat, dar de unde sa fiu eu activa?
Sau poate acel cineva care încearcă sa îmi spargă mie contul, are acces doar la messenger, nu și la Facebook?
Acum câteva zile, sora mea cică ma văzuse activa la ora 5 dimineața. Dar ea ma și vedea în pat că dorm. Deci, cum fac sa nu ma mai vad activa când nu sunt?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te mai stresa, ca uneori raman blocate pe online aparatele sau aplicatiile,. fara ca macar sa fii activa de multe ore.
Mie mi se intampla des sa fiu apelata la 3-4 dimineata, dar eu dorm de pe la 11 si ma trezesc dimineata.

| Zuzu1991 a răspuns:

Noaptea taie wifi si datele mobile si dormi linistita

| geoconda explică (pentru Zuzu1991):

Păi dar le sting. Nu am wifi și nici date. Noaptea. Le opresc! Și oricum, dacă ar fi aprinse, și eu nu as fi în aplicație, nu ar avea de ce sa ma arate activa.

| Cksihja a răspuns:

A trimis așa, evident că știa că nu ești activă, nu te mai stresa degeaba dacă îți trimite cineva mesaj la nu știu ce oră nu înseamnă că contul tău era activ atunci. Probabil se așteaptă să te stresezi și să răspunzi.