| JusTPauL a întrebat:

Am primit odata niste e-mail-uri vreo 170 la numar si in ele erau tot felul de link-uri si cred ca am dat pe unul de mi-a aflat cineva parola si tot imi intra pe id-ul de messenger.
Cum este posibil? Stie cineva despre ce e vorba?

Răspuns Câştigător
| Andydaniel96 a răspuns:

Nu au aflat parola de mesenger! dar tu apasand acel link ai descarcat un mic fisier si iti intra in pc, este recomandat sa schibi windows-ul sau hakerul iti va praji procesorul...
sper ca ti-am fost de ajutor

| JusTPauL explică (pentru Andydaniel96):

Pay daca nu au aflat parola cum se face ca tot imi intra pe id de obicei seara, si vb in engleza cu fetele de la mine din lista. Tot intram pe mess de pe mibil sa il scot si nu mai intra pana a doua zi, asa a facut timp d o luna d zile apoi am schimbat parola. Windows-ul mai mai schimbat de atunci dar processorul cred ca e deja prajit k face figuri la niste programe usoare si e doual core.

| Andydaniel96 a răspuns (pentru JusTPauL):

Odata ce iti intra in pc- se pot instala niste hakuri care arata orice parola
daca ai vreun prieten poate da foarte usor de ip-ul tau pe messenger
incearca sa suni la compania care iti furnizeaza tie internetul si sa ceri un ip dinamic cu filtru nu prea ai cum sa scapi de hakeri daca nu esti si tu unul dintre ei crying