| AnneM123 a întrebat:

Am primit raporturi pe Facebook si mi s-a cerut poza cu buletinul, am dat si de cateva zile nu ma lasa sa intru pe Facebook, eu ma conectam cu nr de telefon, cum pot lua legatura cu cineva? Sau sa aflu ce email aveam la cont?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti lua legatura cu nimeni, asta este politica FaceBokului!
Ai rabdare! facebookul are regulile lui de verificare si deblocare.
Iar pe viitor, invata sa nu mai postezi chestii ilegale sau pornografice, sau cele care necesita plata de copyright, ca sa nu mai risti sa fii raportata si blocata.
In ce priveste emailul si conectarea de pe telefon, este problema ta, ca de ajutat nu te putem noi ajuta cu problemele tale personale si parolele personale.