| eduardpetrolistul a întrebat:

Am primit si eu o Banda Sony Smartband SWR10, Black,am vazut ca imi arata pasii,calorii,vibrează cand suna telefonul dar nu imi arata nimic la ritmul cardiac,la stres aplicația lifelog, de ce oare?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Aici nu zice că ar afișa si ritmul cardiac
https://m.emag.ro/banda-sony-smartband-swr10-black-89577/pd/DYX0LBBBM/

| eduardpetrolistul explică (pentru sierra1):

Am vazut ca in aplicatia lifelog imi apare si ritml cardiac, pana acum s-a inregistrat pasii, cat am stat pe telefon, cat am condus, cat am alergat, cat m-am uitat la Youtube