| andreymaryus a întrebat:

Am primit un cablu care se conecteaza in locul celui de la sursa pc si la celalalt este ca un stecher de priza dar cu trei iesiri si se poate introduce in spatele unor televizoare. imi puteti spune ce e si la ce se foloseste

11 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Fa-i o poza si arata-ne-o.

| andreymaryus explică (pentru dragos9234):

Ii fac dar nu stiu cum sa o pstez pe TPU alaturi de intrebare

| dragos9234 a răspuns (pentru andreymaryus):

Ii faci poza, uploadezi poza pe www.imageshack.us si ne dai linkul sa vedem

| dragos9234 a răspuns (pentru andreymaryus):

Da-mi linkul imaginii, nu linkul unde vezi tu imaginea de pe contul tau.

| andreymaryus explică (pentru dragos9234):

Pai eu nu am cont pe image shack
dar am putut sa o uploadez

| sAmAsxdzasad a răspuns:

Este un adaptor pentru prizele de america sau koreea nu sunt sigur ce tara

| andreymaryus explică (pentru sAmAsxdzasad):

Daca ar fi un adaptor pentru priza de ce un capat intra in tv si celalatl in sursa pc ului