| Nicolae_Mihai_1985 a întrebat:

Am primit un mesaj care spunea:
There was a problem starting C:\Users\***\AppData\Local\BusExtension\{BEFFBDFA-9AAB-7 FF3-4F34-1B055691DE78}\qqhh.dll
, am incercat sa downloadez dll urile dar pentru un oarecare motiv, nu s-a instalat qqhh.

Ce credeți că ar trebui să fac?

3 răspunsuri:
| Adrian926a a răspuns:

E un virus sterge fisierele din C:\Users\***\AppData\Local\BusExtension

| LPCTSTR a răspuns:

Este un virus, pentru masuri de precautie ia-ti un program care sterge fisierele de pe disc definitiv, fara sa lase urme, un bun utilitar IObit Uninstaller, iar pentru junk CCleaner.
Intri in directorul C:\Users\***\AppData\Local, selectezi folderul BusExtension si dai click pe butonul nou din dreapta sus, asa poti fi sigur ca nu mai exista pe disc.

| IFeelS0Alone a răspuns:

Acela este un virus, daca ai antivirusul dezactivat, activeaza-l si sterge acel fisier.