| DJohnny a întrebat:

Am primit un mesaj dubios. Cred ca este glumita cuiva. In mesaj scrie ceva, nu conteaza ce scrie in el. Faza e ca imi apare un nume pe care nu-l aveam salvat in telefon dar nu apare numarul de telefon de la care am primit mesajul. Cum se poate? Exista vreun program?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Te-a sunat cu numar ascuns. Se poate.

| pwp a răspuns:

Foartee ciudaat..ca in thriller-ele cu criminali in serie laughingGlumesc..totusi,ce scrie in mesaj?

| DJohnny explică (pentru pwp):

Nu e ceva neobisnuit laughing)))

| CinevaNou a răspuns:

Doar hackerii pot sa trimita mesaje asa smug

| Florenta16 a răspuns:

Da, exista. Asa fac si parlamentarii laughing).

| ribak a răspuns:

Nu stiu ce sa spun, se poate ca persoana aia sa iti fi luat tie telefonul si sa fi facut treaba asta daca se poate, iar daca nu inseamna ca exista vreun program ceva... eu unu cred ca a facut treaba asta din telefonul tau