| Lala20 a întrebat:

Am primit un Samsung Galaxy S3 Mini, si am introdus cartela SIM din vechiul telefon - pe cartela erau cateva contacte - dar in agenda nu imi apare niciun numar! Stiti cumva de ce?

Răspuns Câştigător
| DanuTzCarbon a răspuns:

La mine (Samsung Galaxy mini 2) e Gingerbread, iar la tine JellyBean. Nu pot sa iti spun exact, dar cand vizualizezi contactele (in agenda) intra in menu (tasta capacacitiva) si vezi daca ai acolo optiuni de afisare, sau cauta asa ceva. Sau mai simplu fa import de pe cartela pe telefon.

5 răspunsuri:
| sickoffallthings a răspuns:

Pentru ca numerele au ramas salvate pe vechiul telefon, baga-ti cartela in vechiul telefon si da sa se salveze contactele pe sim.

| Lala20 explică (pentru sickoffallthings):

Tocmai asta am spus, contactele erau pe SIM!

| sickoffallthings a răspuns (pentru Lala20):

Atunci ce telefon ai avut inainte?

| Lala20 explică (pentru sickoffallthings):

Samsung Galaxy Mini (S1)

| sickoffallthings a răspuns (pentru Lala20):

Ciudat, nu stiu, ma gandeam ca ai avut un feature phone s-ar fi explicat atunci.