| amc a întrebat:

Am probleme cu hi5straight face...numai pot vedea toate pozele, doar cateva-
cred ca e blokat sau ceva de genustraight facesi nu stiu ce sa fac.Ma puteti ajuta?big grin

1 răspuns:
| Zâmbărici a răspuns:

Pai incearca sa intrii la tools sus acolo unde deschizi pagina de google de exemplu unde scrie file, edit etc... iar apoi dai options-->content-->iar apoi dai la exceptions si dai remove...Incearca poate merge asa am patit si euhappy

bafta