| Dragos7 a întrebat:

Am probleme cu messengerul, imi da eroarea aia cu troubleshoot, sunt conectat la net si data si ceasul sunt setate corect, nu merge nici din start, run, regsvr32 jscript. dll - OK sad, va rog frumos daca puteti sa ma ajutatiwinking big grin

4 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Buna! Dezinstaleaza-l si apoi il reinstalezi iar daca nici asa nu merge, poate ca se joaca cineva cu contul tau si din cauza asta iti apare aia. Numai bine! happy

| xButterflyxX a răspuns:

Incearca sa iti schimbi parola, mi s-a intamplat si mie, iar cand am schimbat-o, a functionat.

| SoloPC a răspuns:

Degeaba! messingerul va fi desfintat de Microsoft pana pe 1 mai pentru ca are foarte multe buguri!

| CosminKenT a răspuns:

Inainte sa dai Sign In apasa sus pe Messenger - Connection Preferences, jos in stanga la Internet Conection schimba pe Broadband sau High-Speed, apoi Apply si Ok.