| xAnDrEyX a întrebat:

Am probleme cu netul de la romtelecom. La modem beculete alea sunt cum trebuie verde portocaliu insa PC nu primeste semnal...am verificat toate firele.Stiti care e problema? Va rog ajutati-ma...trebuie sa setez ceva? Unde trebuie sa intru.

1 răspuns:
| shotys a răspuns:

Incearca si fa asa clic dreapta my computer, hardware, device manager, universal serial bus controllers, apesi pe + de la el nu trebuie sa fie nici un usb cu un semnul? galben. dai clic dreapta pe universal serial bus controllers si apasa scan for hardware changes ar trebui sa functioneze