| Girly97 a întrebat:

Am probleme mari cu Facebook-ul asta. Mai intai miercurea trecuta seara nu am putut intra in cont pana la ora 20 parca de aseara nu mai pot trimite mesaje unei prietene. Cunosc acea persoana si nu mi-ar da block vreodata. Desi suntem prietene in continuare oricand incerc sa ii trimit mesaj imi apare eroarea "aceasta persoana nu este disponibila momentan" si inca ii pot vedea profilul. Problema a aparut de aseara cand am incercat sa raspund persoanei respective in timp ce eram la un videocall cu matusa-mea. Care credeti ca ar fi cauza?

1 răspuns:
| bubu12234 a răspuns:

Facebook-ul a avut ceva probleme in ultima vreme, poti doar sa astepti, se va remedia, incearca sa ii scrii de pe un alt dispozitiv.