| ionel27ro a întrebat:

Am procesor Intel Pentium Dual Core 2, 2placa de baza Asrock G41M-VS3 R2.0,placa video Palit Nvidia Geforce Gt 630, 6gb ram ddr3 si pe orice browser as intra la youtube ruleaza scadat.Dau funda celui care ma ajuta si pe mine.Multumesc anticipat pentru ajutor

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-am inteles ce procesor ai! Daca ai dual core este slabut (depinde si la ce frecventa). Daca ai core 2 duo ar trebui sa mearga. Asa, pe nevazute, nu pot sa-ti spun nimic. Poate ca n-ai instalat Adobe Flash Player, poate ca memoriile au frecvente diferite, poate ca o alta placa (video sau de baza) este defecta, poate HDD-ul, poate windowsul nu este bun. Sunt o gramada de factori. Du-l la un atelier.

| ionel27ro explică:

Stau in Pascani jud Iasi

| Jipa95 a răspuns:

1. Fa update la ultimele drivere
2. Descarca Google Chrome, deoarece nu este problematic
Daca problema tot persita, incearca sa vezi cum reinstalezi windows-ul.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Mai intai schimba driver-ul video dar dupa incearca sa schimbi hdd sau sa il testezi macar dupa sectoare defecte. Avand in vedere ca youtube scrie temporar orice video pe hdd este destul de logic sa presupunem ca un hdd cu sectoare defecte sau realocate si o viteza mica de citire o sa dea asemenea rezultate.

| SanduINFINITE a răspuns:

Instaleaza ti driverul placii video sau fai un upgrade daca nu merge posibil sa nu ai direct x instaleaza-l si pe asta

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru SanduINFINITE):

Copile,taci ca vorbesti numai tampenii.

| SanduINFINITE a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu-ti baga nasul unde nu trebu

| Bubu_Bubu_1994 a răspuns:

1.Ce windows folosesti?
2.Cati mb/s ai?
3.De la ce firma ai internetul?
Zi-mi raspunsurile! Sa imi dau seama!

| ionel27ro explică (pentru Bubu_Bubu_1994):

Windows 7 ultimate. 100mbs, RCS-RDS

| Bubu_Bubu_1994 a răspuns (pentru ionel27ro):

Nustu stiu ca internetu de la RCS-RDS e cam praf in ce zona stai?