| andrei123 a întrebat:

Am programul openoffice.org 3.1 si as dori sa stiu (daca vreau sa fac o prezentare cu poze si cateva versuri la acele poze) cum sa dau ca atunci cand dau drumu prezentari literele care formeaza versurile sa apara de sus(adica sa vina una cate una de sus cazand in jos si formand cuvintele)? sper ca ati inteles ce vreau sa aflu(sau cum sa fac ca a versul scris sa se ridice ca valul si sa se lase jos?) multumesc anticipat

1 răspuns:
| mihaicaulea a răspuns:

Poti incerca sa faci acelasi lucru cu alt program: Pro Show Gold. iti stau la dispozitie... doar anunta-ma!