| レクス a întrebat:

Am pus la un TV din casa de la UPC, mediabox-ul(sau cum se numeste) HORIZON.Se poate sa fie acesta motivul pentru care internetul cade?(se intampla seara,am observat)In plus, cutia nici macar nu functioneaza.
Se poate sa trec din nou la mediabox-ul vechi?

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Ia Pc-ul si fac 3 teste de viteza. Primul test cand tv-ul functioneaza, al 2-lea cand mediabox-ul e in priza, si a treia oara cand e scos din priza. Acest mediabox preia semnal de pe cablu, sau ai bagat cablu de la el la router? Decodorul asta sta langa pc/routerul de la pc? Incearca sa muti pe acolo

1 răspuns:
| レクス explică (pentru UserRo10):

Multumesc pentru raspuns.