| CARMENCITA a întrebat:

Am pus o intrebare mai devreme si mi-au blocat browser-ul si nu mai puteam accesa nici un site, scria "continut blocat de operator, etc."si in continuare scrie asa cand vreau sa aleg raspunsul cel mai bun si trebuie sa intru cu alt browser si cei de la vodafone nu stiu de ce. Ce am spus in intrebare incat sa ma blocheze? Chiar asa nu mai poti spune ceva ca te blocheaza? Banui ca ori e telefonul ori e un robot care blocheaza daca folosesti anumite cuvinte sau accesezi unele site-uri.Se poate asa ceva? Foarte ciudat. Oricum voi afla.Foarte aiurea sa pui o intrebare pe acest site si sa te trezesti ca nu poti folosi netul.

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

N-au nici o legătură una cu alta. Pur și simplu TPU nu este compatibil cu Internet Explorer și trebuie să folosești un alt browser. Îți recomand Google Crome.
Succes.