| Arminfit a întrebat:

Am pus pe tastatura de la calculator o carte pe taste și nu mai merg, se aude tic tic dacă vreau sa scriu luminile merg dar sa scriu nu.

3 răspunsuri:
| Sibiescu_Ionut_1993 a răspuns:

Apasa FN+F11 in acelasi timp...

| NakedWarrior a răspuns:

Apasa pe toate butoanele sa vezi daca deblochezi ceva sau scoate cablul tastaturii din calculator si introdu l din nou. Daca nu merge atunci te duci si cumperi o tastatura noua, ca nu i scumpa. Tastaturile sunt sensibile, mama a vrut sa mi spele tastatura cu spirt si s-a stricat.

| David00368866 a răspuns:

E posibil sa ai sus la tastatura un buton pe undeva care iti blocheaza tastele daca il apesi