| Brasileiro a întrebat:

Am raspuns la o intrebare si la rubrica de raspunsuri ale mele, cand apas pe intrebare, imi arata pagina cu intrebari recente, iar intrebarea a fost pusa acum 3-4 zile. Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De obicei asa se intampla cand intrebarea respectiva a fost stearsa, dupa ce ai dat tu raspunsul, am patit si eu la fel. Dupa un timp mi s-a sters si raspunsul dat la acea intrebare. Numai bine!

3 răspunsuri:
| AleandraIleana98 a răspuns:

Si eu am patit asta de multe ori. Probabil intrebarea a fost stearsa

Răspuns utilizator avertizat