| anonim_4396 a întrebat:

Am reinstalat windows 7 acum cateva ore si imi dau seama ca merge mai greu ca inainte.
Mnetionez ca windowsul pe care l-am instalat acum este cel care il aveam si inainte dar atunci mergea chiar bine acum de abia se misca, toate driverele sunt instalate si noi asa ca nu vad unde ar putea fi problema
Din ce cauza poate fi?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ai lasat sa se instaleze update-urile? Alea ingreuneaza windows-ul.

| cristimihailov a răspuns:

Ce antivirus folosesti?

| djphilosoph a răspuns:

S-ar putea sa nu fie suportat windows-ul. Daca inainte ai avut tot 7 si ti-a mers bine, atunci inseamna ca acum ai SP2 (Service Pack 2) si nu este suportat de PC-ul tau.
Incearca sa-ti instalezi SP1.
Si inca ceva: ce windows7 ai?
Adica sunt: W7 Professional
W7 Ultimate etc.