| georgesurugiu a întrebat:

Am reinstalat Windowsul, SP2, pe care il aveam si inainte. A decurs totul ok, am instalat toate DRIVERE-LE, dar cand sa instalez Driverul placii audio nu imi merge, zice in felul urmator, dupa ce se incarca toate alea ca si cum s-ar instalat, dupacare imi zice : Warning! This program just can run on Windows 98 / Windows 2000 below SP3!, si dupa nu am nimic instalat. Care sa fie problema!? Specific : Inainte aveam tot SP2 instalat, si mi-a mers sunetul, este acelasi driver dat de cei de la care am cumparat PC-ul! Astept raspunsuri, multumesc!

1 răspuns:
| dadaddadadda a răspuns:

Schimba windowsul si daca nu merge fa un upgrate de sp3 si daca nu mere ia-ti driverul de pe net si daca tot nu merge ia alta funda big grin