| HIRIIX18 a întrebat:

Am resetat routerul la setarile din fabrica. si ca sa imi mearga iarasi netul trebuie sa introduc un user si o parola care cica o gasesc in contract. nu e in contract. in contract zice sa intru la ei pe site pe sectiunea myaccount. dar eu nu am nici un cont la ei pe site. deci cum gasesc acel user si parola?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Romtelekom care mai nou e Telekom. 021 404 12 34 Incearca! Intrii "in direct" cu un operator, ii spui problema, maxim o sa-ti cearca date de pe buletinul titularului sa confirme ceva anume, si o sa-ti spuna utilizatorul si parola.

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce provider ai? Ai mentionat "Myaccount", se poate sa fie UPC cumva? Suna la providerul de internet si o sa afli userul si parola respectiva.

| HIRIIX18 explică (pentru CM7YRE):

Romtelecom. :/ numarul de telefon e 0800825425. dar nu merge

| CM7YRE a răspuns (pentru HIRIIX18):

Romtelekom care mai nou e Telekom. 021 404 12 34 Incearca! Intrii "in direct" cu un operator, ii spui problema, maxim o sa-ti cearca date de pe buletinul titularului sa confirme ceva anume, si o sa-ti spuna utilizatorul si parola.

| mudokins78 a răspuns:

De la cine ai internet!?

| Iunix a răspuns:

Username : admin
Parola : admin

| Cosma_Ioana_1909 a răspuns:

Trebure sa duci la reparare

| suntserios a răspuns (pentru Cosma_Ioana_1909):

Sa duca routerul la reparat pentru ca a uitat userul si parola? de unde le scoate ti fratilor?