| deejayoo a întrebat:

Am revenit din nou cu probleme la mess:din greseala si fara sa stiu am deschis un link cu un virus(asa cred eu). acest virus se manifesta astfel:nu mereu de 3 din 6 ori imi trimite la toata lista linkul de unde am luat eu virusul.cum pot scapa de el.(nu vreau sa schimb windowsul). ajutati-ma plsss

2 răspunsuri:
| Kesariona a răspuns:

Hum, incearca sa-ti scanezi pc-ul si apoi sa reinstalezi messul.

| ZoeyMe a răspuns:

Downloadeaza programul acesta anti-virus pentru mess.
http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Malwarebytes-Anti-Malware.shtml