| Cosmmy a întrebat:

Am router WiFi de la Romtelecom, plasat undeva la etaj si eu vreau sa prind si la parter. Cum pot sa fac sa schimb raza de actiune a router-ului?

5 răspunsuri:
| lixu16 a răspuns:

Daca vezi ca nu prinzi de la etaj singura solutie e sa muti wifi mai aproape de parter

| MarYan00 a răspuns:

Nu faci nimic...trebuie sa aiba semnal si acolo..merge aprox 20-30m..asa ca o sa ai si josbatting eyelashes

| CiprianFreeLife a răspuns:

Ar trebui sa ai semnal si jos straight face wi-fi -ul actionaz pe o raza de minim 20m happy

| TraficantDePufuletzi a răspuns:

Poi dai la conectiuni internet si bagi codul de pe router big grin! funda?

| NoNameanonymus a răspuns:

Il pui culcat rolling on the floor)))))))). Glumesc... Il muti la parter.