| Cristina1994c a întrebat:

Am S4 si nu merge sa pun in mesaje emoticoanele pe care le am la tastatura din telefon. Imi spune ca se transforma in mesaj multimedia. De ce? Cum rezolv asta? Dau funda

1 răspuns:
| nicu991 a răspuns:

N-ai auzit niciodata de termenii sms și mms? Nu poti rezolva asta. Poti trimite mesajul printr-o aplicatie care foloseste internet gen messenger, whatsapp etc. Altfel trimiterea de stickere/ gif-uri animate prin aplicatia de mesagerie se vor transforma in mesaj tip mms.