| Daniel9988 a întrebat:

Am s7 edge si l.am scapat.S.a fisurat transversal, dar touchul nu e afectat. Daca l.as duce in garantie la Orange cam cat m.ar costa? Cnv caree stie

Răspuns Câştigător
| Anonimamea a răspuns:

500-700-1000 lei depindee.Fi mai atent data vitoare.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KenNine a răspuns:

Da poti duce dar te va costa minim 700 de lei.Am avut aceeasi problema si mie mi-a cerut 950 de lei.Si am iesit din magazin si l-am trantit jos pana l-am facut bucati.

| Daniel9988 explică:

Va mai fi telefonul rezistent la apa dupa? Nu poage fi gratis schinbarea displayului?

| anamariarot a răspuns (pentru Daniel9988):

Nu are cum sa fie gratis cand "trauma" telefonului e provocata de tine. Era gratis daca venea el cu vreun defect

Răspuns utilizator avertizat