| Λl๓a a întrebat:

Am Samsung Galaxy Fit si mergea normal da' nu stiu ce are ca imi zice ceva ca "aplicatia de ecran pornire Samsung Galaxy Fit pornire s-a inchis neasteptat" si imi da sa apas "Inchidere Fortata". Eu nu am iLauncher, GOlauncher sau gen astea si nu mai pot sa fac nimic pe el. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AndreiX3 a răspuns:

Uite Lorylis am si eu un raspuns pentru tine:eu am Samsung galaxy gio si merge perfect dar la telefonul tau tia cazut androidul(adica sa dezinstalat din baza de date) mai pe scurt deci trebuie sal duci la un specialist Orange ce retea esti

2 răspunsuri:
| MYK3 a răspuns:

Nu, nu asculta de ei! daca ai go launcher EX sau i launcher apasa pe butonul din mijloc (home) si iri apere finalizati actiunea utilizand: si ii dai ecran de pornire Samsung si daca iti da eroare ii dai iar si ii dai pe ilauncher sau go launcher EX

| ioanamonica a răspuns:

Du-l la reparat decat sa se strice cu totul