| girml3x a întrebat:

AM samsung galaxy s plus, am instalat o aplicatie sa se deblocheze ca la iPhone, si acum s-a blocat telefonul, merge foarte greu, nu reusesc sa intru in meniu, nimic nu pot sa facv. Spune-ti va rog ce sa fac. FUNDA si raman dator!

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| savacornel0612 a răspuns:

Inchide telefonul, dupa care ii scoti cardul de date...il pornesti, il lasi sa se incarce fara sa umbli pe el.Acum o sa poti intra im menu...setari-confidentialitate si acolo ii dai sa revina la setarile din fabrica, dupa ce reporneste telefonul il ichizi din nou si ii bagi cardul la loc.Bafta!

| WizKhalifaa a răspuns:

Daca nu reusesti nici cum atunci descarca de pe samsung.com/ro kies 2 si instaleaza-i firmware-ul din nou, posibil sa fie un mic virus.

| girml3x explică:

Mie nu imi apare nimic, adica am instalat tema aia si cand dau acolo 'slide to unlock' nu merge, se trage bara dar nu se deblocheaza, aplicatia se cheama ''iPohone lockscreen-magic locker'' si ''Magic locker main'' PLEASE HELP!

| Fluffffff a răspuns (pentru girml3x):

Este o idee buna cum a zis gwess who, se poate si sa dai la setari si sa intri sa dai revenire la setari din fabrica, dar un sfat. nu mai downloadat toate prostiile care nu te ajuta, k?

| girml3x explică (pentru Fluffffff):

Eu nu pot intra in setari, nu pot face nimic!

| Nastasa_Robert_1999 a răspuns (pentru girml3x):

Fa-ti resetare din fabrica

| Nastasa_Robert_1999 a răspuns:

Cumparati un telefon nou

| Nastasa_Robert_1999 a răspuns:

AM Samsung galaxy s plus, am instalat o aplicatie sa se deblocheze ca la iPhone, si acum s-a blocat telefonul, merge foarte greu, nu reusesc sa intru in meniu, nimic nu pot sa facv. Spune-ti va rog ce sa fac. FUNDA