| Timeeeaaaaa a întrebat:

Am Samsung galaxy s3, si nu stiu cum sa setez ca atunci cand primesc mesaje sau apeluri pierdute sa imi apara in bule pe ecranul de blocare.Cine ma poate ajuta si pe mine, fara sa zica ca la setari ca am cautat siu nu am gasit si au mai incercat si ceva prieteni si nu au stiut si sper ca ma poate ajuta cineva de aici. Funda persoanei care reuseste sa ma lamureasca si ma ajuta sa rezolv problema.winking

1 răspuns:
| cezy006 a răspuns:

Pai normal ar trebui sa ai deja setat telefonul sa iti apara ca notificare acolo la ecranul de deblocare.S-ar putea sa mearga: Setari->Blocare ecran->Optiuni ecran de deblocare->si selecteaza toate casutele. Oricum, repet, ar trebui sa iti apara asa fara sa il setezi.Alta varianta ar mai fi sa il resetezi(sa-i scoti bateria in timp ce merge ca e mai usor =] )dar daca ai micro sd (card de memorie) intai dezinstaleaza-l(Setari->Spatiu de stocare si dezinstalare card sd sau cum o aparea la tine. ) sper ca te-am ajutat, succes happy