| andreea10_7059 a întrebat:

Am Samsung S5230 star si nu merge youtube-ul.Ma poate ajuta cineva? Funditaaa!

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Depinde de ce conexiune la internet ai. Ca sa poti viziona youtube trebuie sa ai o conexiune care suporta java. De obicei web'n'walk nu suporta.

| anne_7493 a răspuns:

Incearca sa dai la youtube apoi la setari, iar acolo ai ceva de genu Profile Communities. Aici (daca esti pe Vodafone) trebuie sa ai bifat Vodafone live! PRE. Daca esti pe alta retea e la fel. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| HellGirl_1974 a răspuns:

Am rezolvat eu problema, sper că te pot ajuta.
Intră în setări, la aplicații, media player, conexiuni, setează de acolo conexiunea la internet activă, la mine e Broadband 3G, apoi o să meargă.