| anamariarot a întrebat:

Am sanse sa gasesc pe net VPN moca, sa-si faca si treaba? Da, stiu, mentalitate tipic romaneasca laughing. Daca nu, recomandati-mi unul, fie si cu bani, dar sa-si faca treaba. Sora Ana va multumeste in avans pentru atentie si interes.

Răspuns Câştigător
| Skippy223 a răspuns:

VPN-urile gratuite sunt periculoase, in mare parte si nu sunt de incredere.
Poti sa folosesti ExpressVPN, au 30 de zile gratis, si daca nu iti convine, le ceri banii inapoi. Eu l-am folosit si am cerut banii inapoi si i-am primit.
https://www.expressvpn.com/?

5 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns (pentru Skippy223):

De ce sunt periculoase?

| Skippy223 a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Pentru ca cele gratuite au nevoie de bani si ca sa se mentina si sa isi faca profit, vand informatiile altor companii. Nu sunt sigure si poti fi vulnerabil.
Este riscant. Unul gratis e TunnelBear dar ai trafic limitat si alte limitari daca te informezi mai bine. Ai grija.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Skippy223):

Nu stiam ca vand informatii thinking

| Skippy223 a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Bine, nu ma intelege gresit; nu toate VPN-urile gratuite sunt periculoase si de neincredere, dar pana la urma e 50/50 si nu ai de unde sa stii.

| JustAskingBruh a răspuns:

Psiphon3

E bun, e gratis, functioneaza.