| anonim_4396 a întrebat:

Am scanat cu avast free tot sistemul.
Antivirusul mi-a spus ca totul e in regula, dar când am intrat la >istoric-raport detaliat am observat ca am 13 fisiere care nu au putut fi deschise " fisierul este offline".
Ce ma sfatuiti sa fac. Cum pot sa scap de ele?
(Am scanat tot sistemul si cu Windows Defender si nu a descoperit nimic)

Răspuns Câştigător
| tintareco a răspuns:

Avast te ajută, este excelent dar ai nevoie, pentru un serviciu complet, de versiunea cu plată :
https://www.avastantivirus.ro/avast-pro-antivirus/

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa instalezi Malware Bytes + Bitdefender, este o combinatie foarte buna, daca ai avea si licenta platita la el ar fi mai bine.
Le am cu licenta si merg perfect.

2 răspunsuri:
| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a răspuns:

Dezinstaleaza antivirusurile ca nu is bune de nimic si mai consuma si resurse degeaba!