| SilentRain a întrebat:

Am scapat apa pe laptop (Dell vostro 5470 ) si nu se mai aprinde
Are cineva idee cat ma costa sa il repar?

3 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Pana sa tragi o concluzie, usuca-l bine si mai incearca iar.
Daca nu merge, du-l la reparat. Ar putea costa intre 50-100 de lei si ar mai trebui sa iti cumperi componenta stricata.

Răspuns utilizator avertizat
| Miksha a răspuns:

Poti sa mai astepti putin sa se usuce ~o zi si sa incerci din nou. Daca tot nu merge, pretul va depinde de componenta care s-a stricat si de service-ul respectiv.