| pinkflower a întrebat:

Am scapat aparatul foto in apa si acum merge dar face poze mov. Stiti cum sa il repar? sau stiti pe cineva care repara aparate foto din Arad? Mi-l trebuie pana luni. Fuuuunda! Va roog ajutati-ma.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Du-l la un centru de reparații autorizat.
Pa, pa.

| EuAli a răspuns:

Trebuie sa-i schimbi obiectivul.
Te duci la un service si ii zice problema.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Foarte neplăcută situaţia.
Eu când mi-am scăpat aparatul în apă l-am pus pe calonifer o zi şi s-a uscat foarte bine, nu avea nici o problemă.
Încearcă şi tu...
Dacă totuşi nu va merge, trebuie să-l duci la un service.
Pa-pa.

| alexs99 a răspuns:

Daca ai scapat un aparat foto in apa trebuie sa-l lasi la uscat cateva ore apoi sa-l duci la un service sa-l repare.