| Monst a întrebat:

Am schimbat astazi cardul CI + de la Vodafone si l-am instalat si nu mai imi apar mai multe canale.Nu am schimbat deloc grila de canale sau abonamentul. Vreau sa stiu cum pot sa il configurez si setez tv-ul cum trebuie.
Am sunat de mai multe ori la Vodafone si ca de-obicei raspunde robotul.

3 răspunsuri:
| Adrian5575 a răspuns:

Reprogrameaza din nou canalele din setarile TV-ului (sau roaga un vecin/prieten care se pricepe). Daca nu reusesti, asteapta la telefon pana iti raspunde un operator.

| Monst explică (pentru Adrian5575):

Mulțumesc frumos!

| Adrian5575 a răspuns (pentru Monst):

Cu draghappy