| Tigau_Laurentiu_1999 a întrebat:

Am scos cardul din aparatul foto si am facut poze cu el pozele salvandu-se in memoria aparatului, si acum vreau sa stiu cum pot scoate pozele de pe aparat si sa le bag pe calculator(pentru ca atunci cand am bagat cardul in aparat imi arata ca nu am nici o poza...Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

In meniul aparatului ai optiune de a transfera ceea ce are in memorie aparatul, pe cartela. cand bagi cartela iti recunoaste ca memorie cartele, si neavand poze pe ea e normal sa nu detecteze altceva. in setari trebuie sa gasesti optiunea respectiva. fiecare marca de aparate foto are meniul diferit. bafta.