| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu cartela FROG si imi actiez mereu extraoptiunea "Frog Enjoy". Totusi nu ma lasa sa vizualizez videoclipuri sau melodii de pe YouTube.Ce trebuie sa fac sa ma lase?

Răspuns Câştigător
| XDanyX007 a răspuns:

Da cartela sau netul nu are legatura cu youtubeul sau alte siteuri deastea...Nu te lasa din cauza telefonului asa e si la mine ...Am un LG GM 360 si tot nu ma lasa. nu ai ce face e de la telefon sad FUNDA?

2 răspunsuri:
| SILvyw a răspuns:

E din cauza telefonului...ce tel ai?

| xPikaChux a răspuns:

SI eu am tot cartela frog si nici la mine nu merge sa vad videoclipurile de pe youtube...nu stiu care o fi problema, dar poate o sa se rezolve