| AlexandruSiia123 a întrebat:

Am si eu cateva întrebari legate de microfonul Behringer C1-U...:
1.Daca voi filma jocuri cu un microfon Behringer C1-U, PE LAPTOP, se va auzi acel bâzâit atunci cand laptop-ul se încălzeşte?
2. Microfonul se poate folosi pentru vlogging? (Gen vlog-uri la care stau la 1-2-3 sau chiar 4 metri departare de microfon).
3. Microfonul se poate conecta la o camera Nikon D3300? *DAU FUNDA*

1 răspuns:
| TheSkyDubstep a răspuns:

Depinde de microfon.
1: ai o setare la microfon să scoate sunetele din fundal, microfonul e destul de bunicel.
2: da și nu prea. poți să-l setezi din setări, dar dacă vrei să se audă de la distanță se va auzi orice bâzâit, orice mișcare, cum se ceartă vecii etc, știi la ce mă refer.
3: uite aici (http://www.dummies.com/......nections/)
Uită-te bine aici și vezii ce mufă îți trebuie să fie connectată
Dacă mai ai întrebări, scrie-mi