| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu mai multe întrebări de tehnologie

1.Imi pot schimba numele de gmail? (Nu
as vrea sa schimb. contul deoarece sunt conectata la unele jocuri... dar am un nume copilăresc si vreau să il schimb)

2.Mai pot revedea o conversație foarte veche de pe Yahoo messenger? In arhiva nu o mai găsesc dar nu imi aduc aminte sa o fi sters.

3.Pot sterge aplicatii preinstalate pe Android, mai precis Samsung? Nu ma refet la cele de baza precum Camera, ci unele ca Facebook, mai precis Chrome. Vreau să îmi bag Opera si nu mai am nevoie de el dar nu mi se pare suficient sa il dezactivez.

Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.Daca te referi la adresa de email..nu se poate schimba.
2.Incerca sa downloadezi aplicatia si sa te uiti acolo..altfel nu prea cred.
3.Da.aplicatiile pot fi dezinstalate ..necesita root.Root-ai sanse mari sa iti mearga ...pe unele nu merg din cauza producatorului.Contacteaza-ma pentru mai multe detalii! Fix asa mi-am stricat eu telefonul pentru ca am dezinstalat androidul! E foarte periculos.
Bafta! Si nu uita de funda!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce operă? pucinii de verdi? arie su di......arie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok, va multumesc!

| tpuuser999 a răspuns:

1. Adresa nu se poate schimba, numele il poti schimba (https://myaccount.google.com/name)
2. Oficial, conversatiile yahoo sunt salvate doar pe calculator, nu si pe serverul yahoo. Daca nici tu si nici cealalta persoana nu mai aveti arhiva, e pierduta definitiv
3. Daca nu ai ramas deja fara spatiu, este suficient sa dezactivezi aplicatiile respective, pentru ca altfel ai nevoie de root si asta e o manevra riscanta (asa cum a spus si Wolf_Wild_2000)