| alexandru17 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor! Am cumparat un cablu RGB pentru a ma uita dupa laptop direct pe lcd dar nu merge nu imi arata ca este bagat cablu... Televizorul este LG si leptopul este Toshiba Satellite (harman/kardon). Trebuie instalat vre un driver? helppp dau

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Nu cred, insa trebuie sa setezi la placa video sa debiteze semnal si pe mufa externa iesirea spre tv.Este o setare clone parca, insa la tv seteaza la sursa computer.Asa am facut si eu si merge.Succes