| Razvanxdd a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor cu un telefon Galaxy S. Am bagat un cod de deblocare al ecranului pin, iar acum nu mai stiu codul.
- nu apare optiunea "am uitat parola" si sa bag contul google.
- daca intru in safe mode si dau recovery, cadn avansez imi cere o parola, banuiesc ca cea de blocare a ecranului.

Stie cineva ce este de facut? Excluzand optiunea de a merge la un GSM?

2 răspunsuri:
| yourFanta a răspuns:

Cand intri in recovery nu poti sa ii dai un restore? sau macar un Hard Reset
da de ce nu bagi contul de google?

| Razvanxdd explică:

Nu imi apare optiune cu contul google, apare numai atunci cand bagam deblocare cu pattern.

dau recovery, imi apare optiune 'no' de vreo 15 ori cred, si o optiune 'yes', si daca dau pe yes imi cere o parola.