| Octavian_Tiberiu_1992 a întrebat:

Am și eu nevoie de ajutor dacă se poate... Cu ceva ani în urma am achiziționat o camera de filmat la care foloseam dvd-uri de 8cm care sunt rewritable (nu mi vine cuvântul în romana) întrebarea e următoare... Ma poate ajuta cineva cu câteva sfaturi în a-mi spune cum sa salvez clipurile asa cum sunt și filmate?

Mulțumesc anticipat

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Ai nevoie de un pc/laptop, și un dvd writer intern sau extern:
https://m.emag.ro/dvd-writer/c
În orice dvd writer poate intra și cd/dvd-uri de 8cm. În felul acesta poți să copiezi tot ce ai filmat și înregistrat pe dvd.
Re/writable = re/scriere.