| Bazztokyo a întrebat:

Am si eu nu tel samsung gt-e2120 si azi am scos bateria un minut si cand am bagat-o am dat pe butonu rosiu si am asteptat pana mi-a aparut seria telefonului dar nu mi-a trecut mai departe si mi-a ramas blocat la seria telefonului si mi se tot aprinde si stingea >>>>>>>>>ecranuPLZZZZFundahappy

Răspuns Câştigător
| PolaruV8 a răspuns:

Salut! Poate sa fie devina soft-ul telefonului, altceva nu pot sa imi dau seama ce are.Du-te cu el la un service de telefoane si ti-l va face ei sau daca mai ai garantie la el te poti duce sa ti-l repare! In caz ca l-ai scapat prin apa, usucal cu feonul si lasa-l cateva ore pentru a se usca mai bine.Mult Noroc! Funda?