| jajajz a întrebat:

Am si eu o intrb in legatura cu Addmefast... De ce dupa ce pun link de la poza (imi este aprobat), iar dupa cateva minute imi arata ca link-ul a fost blocat?

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

E posibil sa ai setari pe facebook care impiedica acordarea de like-uri, in sensul ca numai prietenii de pe facebook pot da like-uri - daca cineva nu e prieten cu tine pe facebook si deschide link-ul de la poza ta nu are unde sa dea like.

| halogen001 a răspuns (pentru halogen001):

Trebuie sa intri pe un cont de fb care nu e prieten cu tine pe fb (poti intra pe acel cont in alt browser daca nu vrei sa iesi de pe contul tau de fb) si sa deschizi link-ul de la poza sa vezi daca are sau nu like si in cazul in care nu are like sa vezi setarile din fb.