| Catalinlupu23 a întrebat:

Am si eu o intreabare, de ce mi se vede negru tot ecranul? Inainte era galben.Am reinstalat Intel graphics nu mere si nVIDIA am reinstalat nu mere, ce pot sa fac?

10 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ti s-a stricat monitorul sau placa video!

| Catalinlupu23 explică (pentru lpavel):

Nu s-a stricat merge ecranu numai ca, cand este pe dekstop e culoarea neagra in loc de galben si daca dau de la saturation de la placa integrata se face galben, dar eu vreau sa fie cum e el default, alb ecranu.

| lpavel a răspuns (pentru Catalinlupu23):

Nu prea te inteleg... fa o poza la ecran, il pui pe un site si pui link aici sa vad, altfel nu stiu despre ce vorbesti!

| lpavel a răspuns (pentru lpavel):

Sau poti face si un mic video si il pui pe Youtube apoi link aici sa vad!

| Catalinlupu23 explică (pentru lpavel):

Am sa fac o poza cu telefonul.

| Catalinlupu23 explică (pentru lpavel):

Https://m.imgur.com/a/Mx5sExs sper sa opservi ca se vede ecranu negru. Vreau sa rezolv problema asta.

| lpavel a răspuns (pentru Catalinlupu23):

Pai nu prea se observa... probabil din cauza acelei imagini de pe desktop. pune imaginea aia albastra de la windows 10 asa voi observa! acum nu se vede ca ai avea vreo problema!

| Catalinlupu23 explică (pentru lpavel):

Am gasit pe Youtube problema.

| lpavel a răspuns (pentru Catalinlupu23):

Si care a fost? ca eu cum am zis nu am vazut nimic...

| Catalinlupu23 explică (pentru lpavel):

Era de la color filtres