| TerenteFTW a întrebat:

Am si eu o intrebare:Acele strike-uri pe Youtube le iei doar daca ai parteneriat cu altcineva? Iar legat de metin2 la fel : strike-urile pentru postarea de clipuri cu private le iei daca ai parteneriat sau oricum?
Intreb asta pentru ca eu am direct prin Youtube si nu am primit niciodata un strike

2 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Stiu ca daca ai un canal de Youtube si un youtuber mai mare vede ca faci o treaba buna si te daruiesti cand faci videoclipurile te poate ajuta printr un strike sa cresti. Nu e neaparat un parteneriat caci youtuberul mai mic nu ar avea ce sa ofere

| TerenteFTW explică (pentru Hexiled):

Nu ai idee ce e acela strike. strike e avertisment, la 3 ti se inchide canalul